Допоміжні підрозділи

СЛУЖБА З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
Ахрамович Олег Валерійович Пров.фах. 0937939595 Akhramovich@nas.gov.ua

oleg130269@ukr.net

СЛУЖБА З ОХОРОНИ ПРАЦІ
Коновкін Анатолій Іванович Пров.iнж. 095 401 88 21

 

A.I.Konovkin@nas.gov.ua

anatkon@ukr.net

СЛУЖБА З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
Ахрамович Олег Валерійович Пров.інж. 0937939595 Akhramovich@nas.gov.ua

oleg130269@ukr.net

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ЗВІТНОСТІ ТА ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ РОБОТИ
Галузінська Майя Володимирівна Головний бухгалтер 097 096 55 27

093 728 63 95

Galuzinska@nas.gov.ua

maja-marija@ukr.net

292-30-32
Устілко Леся Володимирівна Заст.головн. бухг.з екон. питань 095 334 14 66

 

L.V.Ustilko@nas.gov.ua

plan.ipocc@nas.gov.ua

Ustilko@gmail.com

292-30-32
Зайчук Олена Вікторівна Пров.eкономіст 050 347 76 86 zaichuk@nas.gov.ua

Zhelenmail@gmail.com

292-30-32
ВІДДІЛ КАДРІВ
Єфімова Анна Андріївна Ст. інспектор 093 461 30 56

050 673 81 44

A.A.Efimova@nas.gov.ua

anjuta.efimova@gmail.com

292-30-32
Єфімова Анна Андріївна архіваріус
ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ
Білецька Оксана Володимирівна Нач. відділу 050 8766666 obeletskaya@nas.gov.ua

obeletskaya@bigmir.net

Буракова Тетяна Андріївна Прибиральник служб.прим.
ЮРИДИЧНА СЛУЖБА
Жданова Катерина Юріївна Юрист  

 

239-66-03